Skontaktuj się z nami
+48 506 291 013

Życie bez leków

Czy w czasach wszędobylskich reklam suplementów diety i kolejnych „cudownych” środków na przeziębienie czy grypę, wyobrażasz sobie życie bez leków? To naprawdę możliwe! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konsultacji prowadzonych w siedzibie naszej fundacji!


 1. Leczenie wodą – zamiast antybiotyków

Przy leczeniu wielu schorzeń nie zdajemy sobie sprawy, jak pomocna może być tak powszechnie dostępna rzecz, którą jest… woda! Jest tania, dostępna, a przede wszystkim – skuteczna i naturalna.

2. Uwolnij się od stresu – uwolnij się od choroby
Stres powoduje nieustanne napięcie mięśni. Wciąż napięte mięśnie zaś uciskają na kluczowe organy naszego ciała, osłabiając je i doprowadzając do wielu chorób. Jak pozbyć się napięcia mięśni spowodowanego stresem, a tym samym pozbawić się nękających nas dolegliwości? To nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń i możemy zapomnieć o nękających nas problemach ze zdrowiem.

3. Energia do życia – ćwiczenia dla leniwych
Organizm do funkcjonowania potrzebuje energii. Tym bardziej w procesie rekonwalescencji zwiększają się potrzeby energetyczne naszego ciała. Istnieje kilka prostych ćwiczeń (idealnych nawet dla „kanapowców” – można je wykonywać w łóżku!), ktore pozwolą napełnić organizm energią na cały dzień!

4. Konsultacje psychologiczne metodą W. N. Moroza
W. N. Moroz jest rosyjskim pisarzem, filozofem i uzdrowicielem z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Jest on autorem unikatowej koncepcji samouzdrawiania, pomagającej zarówno w problemach natury fizycznej, jak i psychicznej.
W Rosji bardzo poważnie podchodzi się do spraw związanych z duchowością i rolą, jaką odgrywa ona w naszym życiu. Dlatego też wielowiekowe tradycje są tam o wiele łatwiej dostępne niż w krajach zachodnich. Wiedza ta ze swoim głębokim zrozumieniem praw natury i kosmosu jest kultywowana po dziś dzień.

 

 

Wiedzą dotyczącą wszystkich tych sposobów na życie bez leków z chęcią podzieli się Elena Dobroczek, wolontariuszka naszej Fundacji, wieloletnia uczennica W.N. Moroza, studentka Bałtyckiej Szkoły Psychologii Alternatywnej. Jak mówi sama pani Elena – nie sposób nie podzielić się tym, co naprawdę działa.