Skontaktuj się z nami
+48 506 291 013

Trener Duchowy

Zapraszamy na warsztat :-)
Termin: 19.01.2017, godz. 18.00 – 21.00
Koszt: 120 zł

O metodzie SRT

Uzdrawianie, oczyszczanie metodą SRT (Spiritual Response Therapy) utworzonej i opatentowanej przez Roberta E. Detzler, autora trzech książek: „Ścieżka wolności”, „Restrukturyzacja duszy” ; „Uzdrawianie duchowe”, jest jedną z metod leczenia holistycznego i traktuje człowieka jako istotę duchową.

W relacji ciało – dusza, dusza jest wiecznym elementem, a metoda SRT jako unikalny systemem uzdrawiający pozwala na zbadanie, oczyszczenie i zlikwidowanie najczęściej nieuświadomionych ograniczeń, które powodują blokady w życie. Wszystkie blokady, negatywne programy, wspomnienia z przeżytych traum są zapisane w subtelnych strukturach duszy, po ich oczyszczeniu „znikają” również trudności życiowe.

Uzdrawianie metodą SRT jest metodą nie inwazyjną, nie ingerującą w przekonania religijne, jest metodą polegającą na wykorzystaniu wahadła oraz zestawu ponad 30 arkuszy jako narzędzi, aby przy ich pomocy i poprzez komunikację z Wyższym Ja odnaleźć, a następnie oczyścić wszystkie blokady, zakłócenia i negatywne programy klienta, jak i nieharmonijne energie i przekonania przechowywane w jego (jej) Kronice Akaszy. Praca diagnozowania i oczyszczania jest wykonywana przez Wyższego Ja, a konsultant SRT tylko steruje tym procesem. Proces oczyszczanie zachodzi na wszystkich poziomach człowieka, obejmując wszystkie jego ciała i umysły.

Prowadzenie:

Ewa Żarska – Trener Duchowy i Psychonumerolog z 10 letnim doświadczeniem w SRT.
Ewę i uczestników kursu będzie wspierał jej mąż – Wadim Żarski – coach, psychonumerolog, hipnoterapeuta oraz trener bizesu​.

Grupa liczy do 12 osób.

Zapisy:
zapisy@pfpomost.pl
tel. 797 368 627